ĮDĖTI SKELBIMĄ
"Lesė" rūpinsis ir laukiniais gyvūnais
Savanoriška gyvūnų globos organizacija „Lesė“ plečia savo veiklos sritis ir nuo šiol jau oficialiai rūpinsis ne tik šunimis bei katėmis, bet ir nelaimėn patekusiais laukiniais gyvūnais. Kaune įsteigtas pirmasis Lietuvoje „Laukinės Lesės“ filialas, kuriame bus prižiūrimi, gydomi, reabilituojami ir atgal į laisvę paleidžiami laukinės gamtos atstovai. 

Žmonės ieško pagalbos norėdami padėti rastiems sužalotiems ar iš lizdų iškritusiems paukščiams, pasiklydusiems jaunikliams, sužeistiems laukiniams gyvūnams ir t.t. Tačiau gauti naudingą ir kompetentingą  informaciją, kaip geriau pasielgti vienu ar kitu atveju, labai sudėtinga. Net ir gavęs reikiamą informaciją,  pats žmogus ne visada gali tinkamai pasirūpinti rastu laukiniu paukščiu ar gyvūnu.

„Laukinio gyvūno ar paukščio sugavimas, gydymas, reabilitacija ir grąžinimas į laukinę gamtą yra labai svarbus ir atsakingas darbas“ - sakė nemažą darbo metų patirtį su laukiniais gyvūnais turinti specialistė, „Laukinės Lesės“ skyriaus vadovė, Lolita Greblikienė. Pasak jos, reikia turėti daug patirties teisingai sugauti laukinį gyvūną, kad nenukentėtų nei jis, nei žmogus.


„Laukinės Lesės“ kontaktinė informacija:

Tel.  +370 640 56 861.
El. p. laukinelese@gmail.com
Saskaitos nr. „Laukinei Lesei“ paremti: LT92 7044 0600 0781 2083.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI