ĮDĖTI SKELBIMĄ
Kalbanti haskė Miška

Ar žinojote, kad žmogaus balsu gali prašnekti ne tik papūgos arba – nepatvirtintais duomenimis – ir kiti gyvūnai išskirtinai tik Kūčių naktį, bet ir šunys? Interneto sencacija tapusi Sibiro haskė, vardu Miška (Mishka), pasirodo, visai sėkmingai atkartoja žmonių sakomus žodžius.

Tiesa, panašiomis vokalinėmis savybėmis pasižymi ir nemažai kitų primityvių šunų veislių, ypač tokių, kurios nėra linkusios loti (basendžiai, Aliaskos malamutai ir kiti), tačiau rodosi Miška ne tik talentinga šnekorė, bet ir gyvena pas gerą humoro jausmą turinčius šeimininkus.

Štai šiame filmuke Miška kalba nedaug – tačiau tiesai daug žodžių ir nereikia. O tiesa tokia – po ilgo pokalbio apie neesminius dalykus, į šeimininkų klausimą „Ar tu kvaila?“ (ang. „Are you stupid?“) Miška atsako tvirtu ir kategorišku „Ne“ (ang. „No“).

 

 

 

 

 

 

Kadangi haskė nelinkusi ilgai laikyti pykčio, kitame filmuke girdime jos prisipažinimą meilėje. Šeimininkams sakant „aš tave myliu“ (angl. „I love you“), Miška, po neilgai trukusio gėdyjimosi, atsako tuo pačiu. 

 

 

 

 

 

Be to, kaip ir daugelis mūsų, Miška mėgsta dainuoti besimaudydama duše. Tiesa, dainos žodžiai bent mums kol kas nežinomi, tačiau neabejojame, kad šis kūrinys pretenduoja tapti hitu: 

 

 

 

 

 

PANAŠŪS STRAIPSNIAI