ĮDĖTI SKELBIMĄ
Antrininkai Lietuvoje ir Čekijoje

Vilnietė Laura turėjo gerokai nustebti, pamačiusi čeko Pavelo nuotrauką Facebook socialiniame tinkle. Bet apie viską iš pradžių.

Jau seniai Lauros namuose gyvena du šunys. Pirmoji į namus atvykusi augintinė – mišrūnė kalytė Džeka, trumpaplaukė, vidutinio dydžio, juoda su įrūdžiu ir juokingomis ausimis. Džekai ūgtelėjus Laura įsigijo ir Lietuvoje vis dar retokos veislės atstovą – čekoslovakų vilkšunį, vardu Hako. Abu šunys puikiai sutaria tarpusavyje.

Ir štai vieną dieną Facebook tinklo naujienų sraute Laura pamatė dar nematytą abiejų savo šunų – Džekos ir Hako – nuotrauką, paskelbtą čeko, vardu Pavelas. Iš nuotraukos į ją žvelgė budri trumpaplaukė mišrūnė, juoda su įrūdžiu ir juokingomis ausimis. Šalia gulėjo jaunesnis mieguistas čekoslovakų vilkšunis. Ir tik geriau įsižiūrėjus paaiškėjo, kad šunys ne jos – tiesiog Čekijoje gyvena čekoslovakų vilkšunis, turintis tokią pat mišrūnę draugę, kaip Lauros Džeka.

Paiškėjo, kad Čekijoje gyvenančio mišrūnės vardas – Buffy, o čekoslovakų vilkšunis išties yra kalytė, kurios vardas – Ebi. O ar abi porelės išties tokios panašios – spręskite patys. Vienoje nuotraukoje Ebi ir Buffy, kitoje – Hako ir Džeka.

 

 

PANAŠŪS STRAIPSNIAI