ĮDĖTI SKELBIMĄ
Pasitikrinkite, ar jūsų augintiniui negresia būti konfiskuotam?
Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija kviečia šunų savininkus, laikančius augintinius – mišrūnus, kurių išvaizdoje yra keletas  žemiau pateiktų šunų veislių išvaizdos požymių, siųsti savo augintinio foto nuotraukas ir sužinoti ar jūsų augintinis galėtų būti priskirtas prie „pavojingų“ veislių mišrūno, kurių laikymas Lietuvoje būtų draudžiamas Seimui priėmus gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pataisas jau š.m. kovo mėnesį.
 
 
Tyrimas bus anonimiškas, t.y. nėra reikalaujama nurodyti savininko išsamių duomenų ar šuns laikymo vietos. Tyrimui reikalingos dvi šuns foto nuotraukos (viena stovinčio šuns iš šono, kita - šuns iš priekio). Taip pat būtina nurodyti šuns ūgį ties viršugalviu. Šunų nuotraukas vertins sudaryta kelių šunų ekspertų (teisėjų) grupė, nurodydami kiek ir kokių „pavojingos“ šuns veislės požymių turi jūsų augintinis.
 
 
Jei patys turite augintinį ar žinote kas iš jūsų artimųjų, draugų tarpo norėtų sudalyvauti, paraginkite tai padaryti. Foto ir informaciją reikia siųsti el.paštu info@gyvunuapsauga.lt
 
 
Pasižiūrėkite į kai kurių Lietuvoje pripažintų „pavojingų“ veislių šunų nuotraukas. Šių veislių požymių išvaizdoje turintys šunys mišrūnai pagal naujas įstatymo pataisas būtų konfiskuojami ir nužudomi, nes laikyti tokius mišrūnus Lietuvoje būtų uždrausta. 
 
Argentinos dogas:
 
 
 
Amerikiečių Stafordšyro terjeras:
 
 
 
Pietų Rusijos aviganis:
 
 
 
Kaukazo aviganis:
 
 
 
Stafordšyro bulterjeras:
 
 
 
Amerikiečių buldogas:
 
 
 
Wikipedia nuotraukos 
PANAŠŪS STRAIPSNIAI